Forum Sayfamıza Hoş Geldiniz... İnşallah Güzel Dakikalar Geçirirsiniz..
Forum Sayfamıza Hoş Geldiniz... İnşallah Güzel Dakikalar Geçirirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tayfun Cora Soruları Cevapladı

YazarMesaj
Dağlı
uzman çavuş
uzman çavuş
Dağlı

Tayfun Cora Soruları Cevapladı Empty
MesajKonu: Tayfun Cora Soruları Cevapladı   Tayfun Cora Soruları Cevapladı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 2:40 pm

Kendini en iyi hangi mevkide görüyorsun?
İSMAİL ŞAHİN/ÇORUM

Tayfun: Futbola başladığım ilk günden beri stoper olarak görev yapıyorum. O nedenle bu bölgede daha iyiyim. Ama hocam nerede görev verirse orada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Ben inanıyorum ki sürekli stoper olarak oynatılsaydım daha farklı olabilirdim.

Trabzonspor senin için ne ifade ediyor?
ERHAN ER/İSTANBUL

Tayfun: Trabzonspor benim için yaşam tarzı.

Ligin ikinci yarısıyla birlikte sende gözle görülür bir yükseliş oldu. Bunun nedeni ne?
REŞİT BÜLBÜL/TRABZON

Tayfun: Bazı sebeplerden dolayı geçmiş zamanlarda tam konsantre olamıyordum. Şimdi kafam çok rahat. Bulunduğum yerin farkındayım. O nedenle sadece Trabzonspor’a odaklandığım için bu bakış açısı bende büyük değişim yarattı. Böyle olunca kendime olan güvenim daha da arttı. İnşallah üstüne katarak daha çok bu formayı onurlu bir şekilde taşımak istiyorum. Keşke daha önce bu düşünce yapısında olabilseydim.

Bir savunma oyuncusu olarak gol atmak nasıl bir duygu?
ZİYA ORHAN/TRABZON

Tayfun: Kelimenin tam anlamıyla süper. Hayatımda fazla gol sevinci yaşamadım. O nedenle tadı farklı oluyor. İnşallah gollerim bundan sonra devam eder.

Trabzonspor’da ne kadar süre futbol oynamayı planlıyorsun?
ZAFER EMEKSİZ/HATAY

Tayfun: Futbolu Trabzonspor’da bırakmayı düşünüyorum. Bu arada nasip olursa Avrupa’da forma giymek isterim. Ancak futbolda elimizden olmadan her an her şeyle karşılaşabiliyoruz.

Takımda en iyi anlaştığın oyuncu kim?
ÖMER ARSLAN/İSTANBUL

Tayfun: Hasan Üçüncü, Hüseyin Çimşir, Tolga zengin ve Yattara ile çok iyi anlaşıyorum.

61 numaralı formayı giymek istermisin?
HARUN BEKTAŞ/YALOVA

Tayfun: Giymeyi çok isterim ama şu anki 18 numaradan gayet memnunum.

Trabzonspor taraftarını beğeniyormusun?
MURAT KAHRAMAN/İSTANBUL

Tayfun: Öncelikle bende de bir taraftar ruhu var. O yüzden Trabzonspor taraftarını çok iyi anlıyorum. Ancak biraz daha sabırlı olmalıyız.

Şu ana kadar savunmada en iyi anlaştığın oyuncu kim?
MUSTAFA YEŞİLYURT/İSTANBUL

Tayfun: Bir önceki Trabzonspor döneminde Karel D’hane ve Kayserisporlu Aydın’la çok iyi anlaşıyordum. Şu anda da Çağdaş Atan’la iyi anlaştığımı düşünüyorum.

Sana göre Trabzonspor seneye şampiyon olabilir mi?
FATİH CONOŞOĞLU/İSTANBUL

Tayfun: Bence şampiyonluk biranda olabilecek bir şey değil. O zemini hazırlayıp Trabzonspor’u kaldırabilecek oyuncular alınıp bir güç birliği olursa ve herkes elinden gelen fedakarlığı yaparsa önümüzdeki 3 sene içinde bu başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum.

Ersun Yanal ile iletişiminiz nasıl?
CEZGİZHAN ÇEPNİOĞLU/İZMİR

Tayfun: Ersun hocaya ilk dönem alışmakta zorluk çektik. Şimdi biz onu o da bizi anladı. Onun çok başarma isteği bizi kamçılıyor.

Avrupa’da futbol oynamayı hiç düşündünmü?
ALP BUĞRA TAŞ/KIRIKKALE

Tayfun: Düşündüm ve bu düşünceyi eyleme dönüştürmek için kendimi geliştirmek zorunda olduğumun farkındayım. Çünkü orada oynayanların bizden sadece teknik değil mantalite olarak da farklılıkları var.

Dünyada beğendiğin idolüm dediğim oyuncular var mı?
FURKAN YILMAZ/TRABZON

Tayfun: Barcelona’da oynayan Puyol var. Onu kendi sitilime yakın görüyorum. Bir de Ayala var. Bu futbolcuların kasetlerini sürekli izliyorum.

Size göre takımdaki en büyük eksiklik nedir ve nasıl çözüm yolu gereklidir?
GÖKHAN HEKVALI/ANKARA

Tayfun: Bizim takımda aynı yapıda çok oyuncu var. Lider oyuncumuzun olmaması bizi etkiliyor.

Tayfun Cora Soruları Cevapladı
1 sayfadaki 1 sayfası